Skip links

WYZWANIE NIEDŹWIEDZIA – F-SECURE & Erasmus+

 

WYZWANIE NIEDŹWIEDZIA – F-SECURE & Erasmus+

Cyfrowy Bohater

 

Bezpieczeństwo każdego z nas w sieci internetowej jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnego świata.

Dlatego we współpracy z firmą F-Secure, wykorzystując umiejętności metodyczne w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, kształcimy również świadomość naszych uczniów oraz ich umiejętności bezpiecznego posługiwania się Internetem, technologią IT oraz unikania zagrożeń i przeciwdziałania im.

 

Przy tej okazji kształcimy również umiejętność sprawnego posługiwania się językiem angielskim wsłuchując się i utrwalając anglojęzyczne frazy dzisiejszej prezentacji.

 

A wszystko to w programie Erasmus+ „Razem w Europie” finansowanym ze środków Unii Europejskiej, w którym nawiązaliśmy interesującą i owocną współpracę z Fińską firmą F-Secure realizującą zadania dla dzieci i młodzieży związane z „Wyzwaniem Niedźwiedzia – Bezpieczni w sieci”.

 

Skip to content