Skip links
DYREKTOR
Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1

mgr Anna Świderska
Dyżur:
wtorek 13:00 – 14:00

WICEDYREKTOR
Przedszkole 186

mgr Natalia Mikołajczyk
Dyżur:
czwartek 15:00 – 16:30

WICEDYREKTOR
Szkoła Podstawowa nr 50

mgr Krzysztof Żmuda-Trzebiatowski
Dyżur:
piątek 13:00 – 14:30

KLASY I
Klasa 1a ogólna
sala 15

wychowawca:
mgr Aneta Pawlak

drugi wychowawca:
mgr Tomasz Szlandrowicz

Klasa 1b sportowa
sala 6e

wychowawca:
mgr Justyna Wieczorek

drugi wychowawca:
mgr Damian Wrzesiński

KLASY II
Klasa 2a ogólna
sala 7e

wychowawca:
mgr Małgorzata Sionek

drugi wychowawca:
mgr Alicja Bogaczyk

Klasa 2b sportowa
sala 4e

wychowawca:
mgr Romana Bączyk

drugi wychowawca:
mgr Sylwia Obst

KLASY III
Klasa 3a integracyjna
sala 26

wychowawca:
mgr Joanna Ostrowska

drugi wychowawca:
mgr Jolanta Melniczak

Klasa 3b sportowa
sala 13

wychowawca:
mgr Luiza Cykowiak

drugi wychowawca:
mgr Anna Gosztyła

Klasa 4ai
sala 210

wychowawca:
mgr Ewa Lewandowska-Dera

drugi wychowawca:
mgr Aleksandra Ziebart

Klasa 4bs
sala 225

wychowawca:
mgr Małgorzata Szymańska

drugi wychowawca:
mgr Dorota Cukrowska

Klasa 5ai
sala 107

wychowawca:
mgr Monika Derda

drugi wychowawca:
mgr Patrycja Bullert

Klasa 5bo
sala 105

wychowawca:
mgr Aneta Gramza

drugi wychowawca:
mgr Joanna Dziwańska

Klasa 5cs
sala 222

wychowawca:
mgr Agnieszka Melewska

drugi wychowawca:
mgr Łukasz Siwecki

Klasa 6ai
sala 209

wychowawca:
mgr Anna Cammarano-Świerkowska

drugi wychowawca:
mgr Joanna Bodo-Krupa

Klasa 7ai
sala 109

wychowawca:
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

drugi wychowawca:
mgr Elżbieta Kaiser

Klasa 7bi
sala 110

wychowawca:
mgr Natalia Wojciechowska

drugi wychowawca:
mgr Iwona Muc-Konieczna

Klasa 7cs
sala 106

wychowawca:
mgr Monika Krajewska

drugi wychowawca:
mgr Robert Dutkiewicz

Klasa 8ai
sala 119

wychowawca:
mgr Beata Sokół

drugi wychowawca:
mgr Agnieszka Leśniewicz

Klasa 8bs
sala 223

wychowawca:
mgr Katarzyna Koszewska-Plich

drugi wychowawca:
mgr Zbigniew Ruczaj

Język polski:

mgr Elżbieta Kaiser
mgr Barbara Leonkowska
mgr Aleksandra Ziebart
mgr Krzysztof Żmuda-Trzebiatowki

Język angielski:

mgr Aneta Gramza
mgr Ewa Lewandowska-Dera
mgr Małgorzata Szymańska

Język hiszpański:

mgr Alicja Bogaczyk

Historia, WOS:

mgr Zbigniew Ruczaj

Matematyka:

mgr Monika Krajewska
mgr Agnieszka Leśniewicz

Przyroda:

mgr Agnieszka Melewska

Biologia:

mgr Patrycja Bullert
mgr Agnieszka Melewska
mgr Beata Sokół

Geografia:

mgr Sabina Buziuk-Klimaszyk

Chemia:

mgr Marta Sokołowska

Fizyka:

mgr Marta Sokołowska

Informatyka:

mgr Jolanta Herman
mgr
Monika Krajewska
mgr Marta Sokołowska

Technika:

mgr Jolanta Melniczak

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Robert Dutkiewicz

Muzyka:

mgr Monika Derda

Plastyka:

mgr Iwona Muc-Konieczna

Religia:

mgr Joanna Dziwańska
mgr Tomasz Szlandrowicz

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Monika Derda

Wychowanie fizyczne:

mgr Robert Dutkiewicz
mgr Anna Gostyła
mgr Katarzyna Koszewska-Plich
mgr Sylwia Obst
mgr Łukasz Siwecki
mgr Dorota Śliwińska

mgr Natalia Wojciechowska
mgr Damian Wrzesiński

Nauczyciele wspomagający:

mgr Joanna Bodo-Krupa
mgr Patrycja Bullert
mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Monika Derda
mgr Iwona Muc-Konieczna
mgr Beata Sokół
mgr Anna Świderska
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

Rewalidacja:

mgr Joanna Bodo-Krupa
mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Agnieszka Melewska
mgr Jolanta Melniczak
mgr Natalia Wojciechowska
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

Rehabilitacja:

mgr Natalia Wojciechowska
mgr Jolanta Melniczak

Logopedia:

mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Agnieszka Melewska

Biblioteka:

mgr Anna Kuźniak

Świetlica szkolna:

mgr Romana Bączyk
mgr Patrycja Bullert
mgr Joanna Dziwańska
mgr Anna Godziszewska
mgr Jolanta Herman

mgr Elżbieta Kaiser
mgr Anna Kuźniak
mgr Joanna Ostrowska
mgr Małgorzata Sionek
mgr Anna Skarżyńska
mgr Tomasz Szlandrowicz
mgr Dorota Śliwińska

DYŻURY DLA RODZICÓW
PEDAGOG

mgr Joanna Lipska
Dyżur:
środa 14:30 – 16:00

PSYCHOLOG

mgr Anna Marciniak
dyżur:
poniedziałek 14:00 – 15:30

Skip to content