Skip links

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

18 – 22 MARCA.
Informacje w osobnej zakładce z lewej strony poniżej.

NABÓR do Szkoły Podstawowej nr 50

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

12 – 16 KWIETNIA
Próby sportowe dla kandydatów 19 – 23 kwietnia

NABÓR DO KLASY INTEGRACYJNEJ I OGÓLNEJ

12 – 30 KWIETNIA
Sekretariat szkoły czynny w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku.

Od 12 KWIETNIA prosimy wypełnić wnioski, wydrukować ze strony i podpisać przez oboje rodziców.
Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Szkoły Podstawowej nr 50: sp50@poznan.interklasa.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Szkoła Podstawowa: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/start

Wnioski i komplet oświadczeń od 12 kwietnia można też pobrać w formie PDF, wydrukować i podpisać przez oboje rodziców (opiekunów prawnych).

Proszę w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do szkoły podstawowej
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można również od 12 kwietnia odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 50 w godz. 8:00 – 15:00.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy również telefonicznie:

61 878 96 90.
Zapraszamy!

Instrukcja składania dokumentów

Terminy postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych szkoły podstawowej Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla szkół podstawowych

UWAGA – Dopiero pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka złożone w naszym sekretariacie skutkuje przyjęciem dziecka do szkoły.

Prosimy zatem o złożenie do piątku  14 maja 2021r. przez rodziców / opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy 1 ogólnej lub klasy 1 sportowej szkoły podstawowej.

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do szkoły podstawowej innej niż obwodowa.

Nie złożenie potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu postępowania rekrutacyjnego.

W tej zakładce można sprawdzić potwierdzone listy uczniów ostatecznie przyjętych po całkowitym zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.

UWAGA – W zakładce LISTY KANDYDATÓW mogą Państwo sprawdzić wyniki pierwszego etapu postępowania rekrutacyjnego.
Umieszczone tam zostały wszystkie listy kandydatów wstępnie zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik prób sprawności fizycznej

Próby sprawności fizycznej do klasy I sportowej

Terminy:

• 19 kwietnia 2021 r. (poniedziałek), godz. 13:00 – 14:00
  • 21 kwietnia 2021 r. (środa), godz. 16:00 – 17:00

Szczegółowe informacje (zapisy dziecka-kandydata na wybraną godzinę):

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

18 – 22 MARCA.
Informacje w osobnej zakładce z lewej strony poniżej.

NABÓR do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

16 – 30 MARCA 2021 r.

UWAGA! NABÓR również do ZERÓWKI oraz pozostałych grup Przedszkola nr 186!

W bieżącym roku prowadzimy również nabór do ZERÓWEK – integracyjnej i ogólnej.

Prowadzimy także nabór do wszystkich grup przedszkola dla dzieci od 3 do 6 lat oraz rejestrację dzieci od 2,5 roku, która umożliwia nieco późniejsze zapisanie do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

Sekretariat przedszkola czynny w godzinach 7:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku.

Od 16 MARCA prosimy wypełnić wnioski, wydrukować ze strony i podpisać przez oboje rodziców/opiekunów.
Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Przedszkola nr 186: sekretariat@p186.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Przedszkole: https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/start Tak wypełniony wniosek można zapisać i przesyłać do szkoły prosto ze strony PCSS.

Wnioski i komplet oświadczeń od 16 MARCA można też pobrać w formie PDF, wydrukować i podpisać przez oboje rodziców (opiekunów prawnych)  https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/dokumenty

Prosimy w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do przedszkola
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można także od 16 MARCA odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki” w godz. 7:00 – 14:00.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy również telefonicznie: 61 879 75 85.

Zapraszamy!

Instrukcja elektronicznego składania wniosku deklaracji

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Przedszkole 186 - Lista kandydatów zakwalifikowanych Klauzula informacyjna RODO

UWAGA – Dopiero pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka złożone w naszym sekretariacie skutkuje przyjęciem dziecka do Przedszkola 186.

Prosimy zatem o pilne złożenie przez rodziców / opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola.

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do przedszkola.

Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

1. Budzyńska Nadia Maria
  24. Stepaniuk Oleksii
  25. Witort Liliana
  26. Wolff Lilianna

Minimalna liczba punktów, która uprawnia do kwalifikacji do przedszkola wynosi 70.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych Terminy postępowania rekrutacyjnego do przedszkola Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla przedszkoli
Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy I Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy II

Prosimy o złożenie przez rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola od 18 czerwca 2020r. do 24 czerwca 2020 r.

Lista uczniów przyjętych do grupy I Lista uczniów przyjętych do grupy II Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające – zarządzenie