Skip links

NABÓR do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

16 – 30 MARCA.
Informacje w osobnej zakładce z lewej strony poniżej.

NABÓR do Szkoły Podstawowej nr 50

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

12 – 23 KWIETNIA
Próby sportowe dla kandydatów 19 – 23 kwietnia

NABÓR DO KLASY INTEGRACYJNEJ I OGÓLNEJ

12 – 30 KWIETNIA
Sekretariat szkoły czynny w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku.

Od 12 KWIETNIA prosimy wypełnić wnioski, wydrukować ze strony i podpisać przez oboje rodziców.
Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Szkoły Podstawowej nr 50: sp50@poznan.interklasa.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Szkoła Podstawowa: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/start

Wnioski i komplet oświadczeń od 12 kwietnia można też pobrać w formie PDF, wydrukować i podpisać przez oboje rodziców (opiekunów prawnych).

Proszę w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do szkoły podstawowej
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można również od 12 kwietnia odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 50 w godz. 8:00 – 15:00.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy również telefonicznie:

61 878 96 90.
Zapraszamy!

Instrukcja składania dokumentów

Terminy postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych szkoły podstawowej Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla szkół podstawowych
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I sportowej Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do szkoły podstawowej innej niż obwodowa.

Prosimy o złożenie przez rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy I / klasy I sportowej szkoły podstawowej od 18 czerwca 2020r. do 24 czerwca 2020 r.

Nie złożenie potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu postępowania rekrutacyjnego.

Lista uczniów przyjętych do klasy I sportowej Lista uczniów przyjętych do I klasy Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające – zarządzenie
Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik prób sprawności fizycznej

Próby sprawności fizycznej do klasy I sportowej

Terminy:

• 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek), godz. 13:00 – 14:00
  • 3 czerwca 2020 r. (środa), godz. 16:00 – 17:00

Szczegółowe informacje (zapisy dziecka-kandydata na wybraną godzinę):

NABÓR do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

16 – 30 MARCA 2021 r.

UWAGA! NABÓR również do ZERÓWKI oraz pozostałych grup Przedszkola nr 186!

W bieżącym roku prowadzimy również nabór do ZERÓWEK – integracyjnej i ogólnej.

Prowadzimy także nabór do wszystkich grup przedszkola dla dzieci od 3 do 6 lat oraz rejestrację dzieci od 2,5 roku, która umożliwia nieco późniejsze zapisanie do Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki”

Sekretariat przedszkola czynny w godzinach 7:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku.

Od 16 MARCA prosimy wypełnić wnioski, wydrukować ze strony i podpisać przez oboje rodziców/opiekunów.
Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Przedszkola nr 186: sekretariat@p186.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Przedszkole: https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/start Tak wypełniony wniosek można zapisać i przesyłać do szkoły prosto ze strony PCSS.

Wnioski i komplet oświadczeń od 16 MARCA można też pobrać w formie PDF, wydrukować i podpisać przez oboje rodziców (opiekunów prawnych)  https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/dokumenty

Prosimy w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do przedszkola
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można także od 16 MARCA odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Przedszkola nr 186 “Mieszkańcy Łąki” w godz. 7:00 – 14:00.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy również telefonicznie: 61 879 75 85.

Zapraszamy!

Instrukcja elektronicznego składania wniosku deklaracji

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych Terminy postępowania rekrutacyjnego do przedszkola Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla przedszkoli
Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy I Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy II

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do przedszkola.

Prosimy o złożenie przez rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola od 18 czerwca 2020r. do 24 czerwca 2020 r.

Lista uczniów przyjętych do grupy I Lista uczniów przyjętych do grupy II Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające – zarządzenie