Skip links

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ 6 – 21 KWIETNIA
Próby sportowe dla kandydatów 15 – 21 kwietnia

NABÓR DO KLASY INTEGRACYJNEJ I OGÓLNEJ 6 – 27 KWIETNIA
Sekretariat szkoły czynny w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku.

Od 6 KWIETNIA prosimy wypełnić wnioski, wydrukować ze strony i podpisać przez oboje rodziców.
Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Szkoły Podstawowej nr 50: sp50@poznan.interklasa.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Szkoła Podstawowa: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/start

Tak wypełniony wniosek należy zapisać, wydrukować i podpisać. UWAGA – nie ma możliwości przesyłania wniosku prosto ze strony PCSS. Wniosek ten zapisuje się tylko i jest widziany jedynie przez osobę wypełniającą.

Wnioski i komplet oświadczeń od 6 kwietnia można też pobrać w formie PDF, wydrukować, ręcznie wypełnić oraz podpisać przez oboje rodziców: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/dokumenty

Proszę w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do szkoły podstawowej
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można również od 6 kwietnia odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 50 w godz. 9:00 – 13:00. Po zakończeniu kwarantanny sekretariat szkoły czynny od 7:30 – 15:30.

Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy również telefonicznie: 61 878 96 90.
Zapraszamy!

Instrukcja składania dokumentów

Terminy postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych szkoły podstawowej Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla szkół podstawowych
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I sportowej Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do szkoły podstawowej innej niż obwodowa.

Prosimy o złożenie przez rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy I / klasy I sportowej szkoły podstawowej od 18 czerwca 2020r. do 24 czerwca 2020 r.

Nie złożenie potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu postępowania rekrutacyjnego.

Lista uczniów przyjętych do klasy I sportowej Lista uczniów przyjętych do I klasy Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające – zarządzenie
Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik prób sprawności fizycznej

Próby sprawności fizycznej do klasy I sportowej

Terminy:

• 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek), godz. 13:00 – 14:00
  • 3 czerwca 2020 r. (środa), godz. 16:00 – 17:00

Szczegółowe informacje (zapisy dziecka-kandydata na wybraną godzinę):

NABÓR DO PRZEDSZKOLA 6 – 21 KWIETNIA

Sekretariat przedszkola czynny w godzinach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku.

Podpisane wnioski i oświadczenia prosimy zeskanować (można zrobić czytelne zdjęcia telefonem) i wysłać na e-mail Przedszkola nr 186: sekretariat@p186.pl lub sekretariat@sp50-poznan.pl.

Wnioski można wypełniać na stronie naboru (po zalogowaniu) na stronie PCSS / Wypełnij Wniosek / Przedszkole: https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/start

Wnioski i komplet oświadczeń od 6 kwietnia można też pobrać w formie PDF, wydrukować, ręcznie wypełnić oraz podpisać przez oboje rodziców: https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/dokumenty

Proszę w PDF pobrać:

1. Formularz wniosku do przedszkola
  2. Załączniki, które Państwa dotyczą

Wnioski można również od 6 kwietnia odbierać i składać bezpośrednio w sekretariacie Przedszkola nr 186 w godz. 9:00 – 13:00.
Po zakończeniu kwarantanny sekretariat przedszkola czynny od 7:30 – 15:30.

Zapraszamy!

Instrukcja składania dokumentów

Terminy postępowania rekrutacyjnego do przedszkola Dokumenty do pobrania Informator
Zaloguj się i wypełnij formularz PCSS dla przedszkoli
Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy I Lista kandydatów zakwalifikowanych do grupy II

Lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do przedszkola.

Prosimy o złożenie przez rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola od 18 czerwca 2020r. do 24 czerwca 2020 r.

Lista uczniów przyjętych do grupy I Lista uczniów przyjętych do grupy II Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające – zarządzenie