Skip links

ŚWIĘTO PLONÓW – RAZEM W EUROPIE i WIELKIE GOTOWANIE NA ŻEGRZU – Erasmus+

ŚWIĘTO PLONÓW – RAZEM W EUROPIE i WIELKIE GOTOWANIE NA ŻEGRZU
Świetny pomysł, mnóstwo przygotowań, dobry czas i fantastyczny event.
Tylko Szkoła Podstawowa nr 50 w Poznaniu ma takich uczniów, takich rodziców i takich nauczycieli. Święto Plonów pod egidą projektu Erasmus+ okazało się najwspanialsze z dotychczasowych.
Mogliśmy odnaleźć tu inspiracje kulturą wielu różnych krajów Europy w tym: Malty, Włoch, Niemiec, Anglii i Szkocji. Dzięki temu kreatywnie wykorzystaliśmy wiedzę i umiejętności zdobyte już podczas pierwszych szkoleń oraz twórczo przygotowujemy się do kolejnych zaplanowanych szkoleń szeroko upowszechniając nasze działania.
„Wielkie Gotowanie na Żegrzu” zjednoczyło siły uczniów, rodziców i nauczycieli do wspólnego działania, wynikiem czego powstały aromatyczne pyszności z różnych państw Europy, pokazując wspaniałą różnorodność kulturową i kulturalną naszego kontynentu.
Intensywna współpraca wszystkich zaangażowanych osób udowodniła, że – tak jak w Europie – w jedności siła.
Mamy zatem iście europejski sukces.
Skip to content