Skip links

Sukces uczniów w ogólnopolskim konkursie InstaLogik

Z dumą informujemy, iż czworo uczniów z naszej szkoły uzyskało tytuł Laureata III stopnia w II edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2020/21.

Laureatami zostali:
• Amelia Bady w kategorii klas VIII
• Krzysztof Górnisiewicz w kategorii klas VII
• Wiktor Kuźniarek w kategorii klas VI
• Zofia Krajewska w kategorii klas IV

Wysoki wynik w finale osiągnął również Jan Pytka z klasy IV.

Konkurs InstaLogik adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Skip to content