Skip links

STRATEGIE EMOCJONALNE Erasmus+

STRATEGIE EMOCJONALNE Erasmus+
W Szkole Podstawowej nr 50 w trosce o najlepsze sposoby kształcenia uczniów wykorzystujemy i rozwijamy kompetencje zdobyte podczas szkoleń nauczycieli w ramach programu Erasmus+ „Razem w Europie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Otwarta lekcja pokazowa jest najlepszym przykładem na to, jak nowocześnie i kreatywnie można prowadzić zajęcia z języka angielskiego wykorzystując najnowsze osiągnięcia dydaktyki i techniki.
Lekcja prezentująca umiejętności nabyte podczas zagranicznych kursów dla nauczycieli naszej szkoły stała się także źródłem inspiracji, w jaki sposób można wykorzystać strategię zarządzania emocjami w klasie.
Aktywność uczniów i skupienie uwagi na wykonywaniu atrakcyjnych zadań o różnorodnym stopniu trudności jest najlepszą rekomendacją dla takich lekcji i takich umiejętności nauczyciela.
Skip to content