Skip links

SPORT – U NAS TO PASJA! – Erasmus+

SPORT – U NAS TO PASJA! – Erasmus+
 
Sport jest naszą specjalnością. Udowadnia to swoją postawą, zaangażowaniem i znakomitym podejściem do uczniów nasz nauczyciel Wrzesiński Damian – Międzynarodowy Mistrz Polski w Boksie Zawodowym. Ten znany i lubiany nauczyciel wychowania fizycznego potrafi zaszczepić u dzieci i młodzieży miłość do sportu, wytrwałość i konsekwencję. Sam podwyższa swoje kompetencje między innymi w programie Erasmus+ „Razem w Europie” i często wykorzystuje je na lekcjach z uczniami.
 
Szkoła Podstawowa nr 50 słynie ze znakomitego podejścia do sportu, bo wszyscy tu doskonale wiemy, że w zdrowym ciele naszych uczniów rośnie zdrowy duch!
 
Zapraszamy do krótkiego reportażu o Damianie Wrzesińskim, ale też o nas.
https://sport.tvp.pl/53800544/damian-wrzesinski-najmocniej-bijacy-nauczyciel-widze-ze-rodzice-chetnie-oddaja-dzieci-w-moja-opieke-wideo?fbclid=IwAR2DNJbbwYKz8E8R1BapWCtNqdFE0XOQTl_c3h4_uw56Xhlm11bXxDDJi2k
Skip to content