Skip links

SPORT – U NAS TO PASJA! – Erasmus+

Sport jest naszą specjalnością. Udowadnia to swoją postawą, zaangażowaniem i znakomitym podejściem do uczniów nasz nauczyciel Wrzesiński Damian – Międzynarodowy Mistrz Polski w Boksie Zawodowym. Ten znany i lubiany nauczyciel wychowania fizycznego potrafi zaszczepić u dzieci i młodzieży miłość do sportu, wytrwałość i konsekwencję. Sam podwyższa swoje kompetencje między innymi w programie Erasmus+ “Razem w Europie” i często wykorzystuje je na lekcjach z uczniami.

Szkoła Podstawowa nr 50 słynie ze znakomitego podejścia do sportu, bo wszyscy tu doskonale wiemy, że w zdrowym ciele naszych uczniów rośnie zdrowy duch!

Zapraszamy do krótkiego reportażu o Damianie Wrzesińskim, ale też o nas.