Skip links

SEE YOU DUBLIN – Erasmus+

Nasze nauczycielki zakończyły szkolenia metodyczne w Dublinie w ramach programu Erasmus+ “Razem w Europie”.

Zgłębiały wiedzę w zakresie innowacyjnych technik i metod nauczania, uczestnicząc w zajęciach pt. There is an App for That! Exploring the Best Apps for Teaching and Student learning & CLIL in Practice: Focus on Ireland oraz 21st Century Teaching: Competence-based Education, Soft-Skills and Creativity.

Przy okazji zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, nauczycielki mogły też poznawać piękno i kulturę Irlandii – Zielonej Wyspy – oraz wymieniać się doświadczeniami z pedagogami z różnych części Europy.

Teraz przychodzi czas, na wykorzystanie wszystkiego w pracy z naszymi uczniami. Efekty na pewno będą znakomite.