Skip links

POZNAŃ EU – FILM – Erasmus+

POZNAŃ EU – FILM – Erasmus+

 

Poznań od zarania dziejów nierozerwalnie związany jest z Europą.

Tu Polska ma swój początek, tu działo się wszystko, co najważniejsze w naszej historii.

 

Miasto Poznań jest wielką skarbnicą wszystkich europejskich stylów i wpływów architektonicznych, począwszy od najdawniejszych, średniowiecznych, romańskich i gotyckich, poprzez wspaniałe renesansowe, barokowe, oświeceniowe, romantyczne i rokokowe budowle, a skończywszy na modernistycznych i postmodernistycznych imponujących, ciekawych, budowanych ze smakiem i rozmachem współczesnych budynkach.

 

Uczniowie klasy 7c zrealizowali film zatytułowany „Poznań EU” ukazujący nasze miasto od najciekawszej strony w ramach doskonalenia i utrwalania efektów kształcenia kulturowego i językowego w programie Erasmus+ „Razem w Europie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Oto efekt ich pracy! 🎬🎬🎬

Kliknij w link, lub skopiuj go i wklej do przeglądarki:

 

 

Skip to content