Skip links

Pasowanie

26 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Dla pierwszoklasistów był to bardzo ważny dzień, do którego przygotowywali się starannie każdego dnia. Najpierw przed Wielkim Magikiem w obecności Dyrekcji, nauczycieli i rodziców wykazali się wiedzą i umiejętnościami recytatorskimi, muzycznymi i tanecznymi.  Egzamin zdali śpiewająco! Następnie na sztandar szkoły złożyli uroczyste ślubowanie. Zobowiązali się być dobrym uczniem i kolegą, dbać o dobre imię szkoły, rzetelnie uczyć się, szanować nauczycieli, rodziców i swoją ojczyznę. Po ślubowaniu Pani Dyrektor wielkim ołówkiem pasowała każdego pierwszoklasistę na ucznia.

Cieszymy się , że uczniowie klasy 1 a i 1 b  zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.
Wszystkim Pierwszoklasistom gratulujemy!