Skip links

MACBETH – Erasmus+ Shakespeare in Europe

MACBETH – Erasmus+
Shakespeare in Europe
 
Crème de la crème – tak określamy wyłącznie najlepsze wydarzenia. Tragedia Williama Shakespeare w anglojęzycznej inscenizacji uczniów naszej szkoły pod kierunkiem znakomitych nauczycieli należała właśnie do najlepszych z najlepszych.
 
Odnaleźliśmy w tej inscenizacji również miejsce na uśmiech, trwogę i zadumę. Głębokie przeżycia i silne refleksje. Obok języka angielskiego mogliśmy usłyszeć w przedstawieniu również język niemiecki, francuski i hiszpański.
 
Zobaczyliśmy przede wszystkim do czego prowadzi pycha i zaślepienie. Poznaliśmy cechy, których powinniśmy się wystrzegać. Przekonaliśmy się, że dobro zawsze zwycięża.
Przebogate doznania artystyczne, jakich doświadczyliśmy pozostaną z nami na długo.
 
Wykorzystanie kompetencji kulturowych i językowych w ramach programu Erasmus+ „Razem w Europie” daje przebogate możliwości rozwoju uczniów i nauczycieli ze wspólnym bukietem korzyści.
 
Jesteśmy dumni z takich uczniów i takich nauczycieli!
Skip to content