Skip links

CITY OF LONDON – Erasmus+

CITY OF LONDON – Erasmus+

 

City of London to stolica światowego handlu.

Mieszczą się tu najdroższe wieżowce, największe banki, najważniejsze firmy ubezpieczeniowe i największe firmy handlowe.

 

Jest to najbogatsza spośród wszystkich części Londynu i jedna z najbogatszych gmin świata. Tu realizowane są największe i najważniejsze transakcje bankowe, ubezpieczeniowe i handlowe świata. Tu przepływają największe pieniądze świata.

To miejsce jest najbardziej znane, szanowane i godne zaufania w świecie finansjery. W tym miejscu tradycja łączy się znakomicie z nowoczesnością. W tym miejscu leżała niegdyś starożytna osada Londinium założona przez Rzymian podbijających te ziemie. Dała ona początek współczesnemu Londynowi.

 

Siłę tego miejsca możemy poczuć dzięki szkoleniom nauczycieli w ramach programu Erasmus+ „Razem w Europie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

Skip to content