Skip links

ŚWIATOWY DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Erasmus+

🇬🇧🇺🇸🇨🇦🇦🇺🇮🇪🇳🇿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇦🇨🇧🇲🇨🇾🇩🇬🇫🇯🇭🇲🇲🇸🇳🇺🇹🇨🇹🇻🇻🇬🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
NATIONAL ENGLISH LANGUAGE DAY
Niezwykłym jest święto obchodzone właśnie dzisiaj, 23 kwietnia, Światowy Dzień Języka Angielskiego.
W naszej szkole szczególnie troszczymy się o naukę języków obcych, zwłaszcza angielskiego, poprzez poszerzone już od pierwszej klasy lekcje właśnie tego języka, a także związane z nim innowacje pedagogiczne oraz upowszechnianie wiedzy o języku i kulturze anglosaskiej.
Dlatego zwłaszcza dzisiaj przygotowaliśmy sporo interesujących zajęć, wykładów i zadań, by zachęcić wszystkich do poznawania języka angielskiego i związanej z nim kultury.
Uczestnictwo naszych nauczycieli w programie Erasmus+ “Razem w Europie” finansowanym ze środków Unii Europejskiej pozwala uczyć nasze dzieci i młodzież jeszcze lepiej, ciekawiej i mądrzej z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia oraz języka angielskiego na wielu lekcjach.
🙂 TO BEZCENNE! 🙂