Skip links
DYREKTOR
Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1

mgr Anna Świderska
Dyżur:
wtorek 13:00 – 14:00

WICEDYREKTOR
Przedszkole 186

mgr Alina Pilarczyk
Dyżur:
czwartek 15:00 – 16:30

WICEDYREKTOR
Szkoła Podstawowa nr 50

mgr Krzysztof Żmuda-Trzebiatowski
Dyżur:
piątek 13:00 – 14:30

KLASY I
Klasa 1a ogólna
sala 6e

wychowawca:
mgr Małgorzata Sionek

drugi wychowawca:
mgr Ewa Lewandowska-Dera

Klasa 1b sportowa
sala 4e

wychowawca:
mgr Romana Bączyk

drugi wychowawca:
mgr Sylwia Obst

KLASY II
Klasa 2a integracyjna
sala 26

wychowawca:
mgr Joanna Ostrowska

drugi wychowawca:
mgr Agnieszka Melewska

Klasa 2b sportowa
sala 13

wychowawca:
mgr Luiza Cykowiak

drugi wychowawca:
mgr Dorota Matus-Jankowiak

KLASY III
Klasa 3a integracyjna
sala 27

wychowawca:
mgr Joanna Skorupska

drugi wychowawca:
mgr Grażyna Zachmann

Klasa 3b sprtowa
sala 25

wychowawca:
mgr Aneta Pawlak

drugi wychowawca:
mgr Damian Wrzesiński

Klasa 4ai
sala 107

wychowawca:
mgr Monika Derda

drugi wychowawca:
mgr Patrycja Bullert

Klasa 4bo
sala 105

wychowawca:
mgr Aneta Gramza

drugi wychowawca:
mgr Joanna Dziwańska

Klasa 4cs
sala 225

wychowawca:
mgr Justyna Bryske

drugi wychowawca:
mgr Łukasz Siwecki

Klasa 5ai
sala 209

wychowawca:
mgr Anna Cammarano-Świerkowska

drugi wychowawca:
mgr Joanna Bodo-Krupa

Klasa 6ai
sala 109

wychowawca:
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

drugi wychowawca:
mgr Elżbieta Kaiser

Klasa 6bi
sala 110

wychowawca:
mgr Maja Sawicka

drugi wychowawca:
mgr Iwona Muc-Konieczna

Klasa 6cs
sala 106

wychowawca:
mgr Monika Krajewska

drugi wychowawca:
mgr Jolanta Melniczak

Klasa 7ai
sala 119

wychowawca:
mgr Beata Sokół

drugi wychowawca:
mgr Agnieszka Leśniewicz

Klasa 7bs
sala 222

wychowawca:
mgr Katarzyna Koszewska-Plich

drugi wychowawca:
mgr Dorota Śliwińska

Klasa 8as
sala 213

wychowawca:
mgr Marta Sokołowska

drugi wychowawca:
mgr Małgorzata Szymańska

Język polski:

mgr Justyna Bryske
mgr Elżbieta Kaiser
mgr Barbara Leonkowska
mgr Krzysztof Żmuda-Trzebiatowki

Język angielski:

mgr Aneta Gramza
mgr Ewa Lewandowska-Dera
mgr Małgorzata Szymańska

Język hiszpański:

Magdalena Kwiatkowska

Historia, WOS:

mgr Zbigniew Ruczaj

Matematyka:

mgr Monika Krajewska
mgr Agnieszka Leśniewicz
mgr Danuta Mocek

Przyroda:

mgr Agnieszka Melewska

Biologia:

mgr Patrycja Bullert
mgr Beata Sokół

Geografia:

mgr Sabina Buziuk-Klimaszyk

Chemia:

mgr Marta Sokołowska

Fizyka:

mgr Krzysztof Klimecki

Kodowanie i Robotyka:

mgr Monika Krajewska

Informatyka:

mgr Monika Krajewska
mgr Marta Sokołowska

Technika:

mgr Jolanta Melniczak

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Robert Dutkiewicz

Muzyka:

mgr Monika Derda

Plastyka:

mgr Iwona Muc-Konieczna

Religia:

mgr Joanna Dziwańska
mgr Tomasz Szlandrowicz

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Monika Derda

Wychowanie fizyczne:

mgr Robert Dutkiewicz
mgr Katarzyna Koszewska-Plich
mgr Dorota Matus-Jankowiak
mgr Sylwia Obst
mgr Łukasz Siwecki
mgr Dorota Śliwińska

mgr Natalia Wojciechowska
mgr Damian Wrzesiński

Nauczyciele wspomagający:

mgr Joanna Bodo-Krupa
mgr Patrycja Bullert
mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Monika Derda
mgr Iwona Muc-Konieczna
mgr Maja Sawicka
mgr Marta Sokołowska
mgr Beata Sokół
mgr Małgorzata Szymańska
mgr Anna Świderska
mgr Grażyna Zachmann
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

Rewalidacja:

mgr Joanna Bodo-Krupa
mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Agnieszka Melewska
mgr Jolanta Melniczak
mgr Maja Sawicka
mgr Natalia Wojciechowska
mgr Marta Zołoteńko-Bekalarek

Rehabilitacja:

mgr Natalia Wojciechowska
mgr Jolanta Melniczak

Logopedia:

mgr Anna Cammarano-Świerkowska
mgr Agnieszka Melewska

Biblioteka:

mgr Anna Kuźniak

Świetlica szkolna:

mgr Romana Bączyk
mgr Patrycja Bullert
mgr Joanna Dziwańska
mgr Anna Godziszewska

mgr Elżbieta Kaiser
mgr Anna Kuźniak
mgr Joanna Ostrowska
mgr Maja Sawicka
mgr Małgorzata Sionek
mgr Marta Sokołowska
mgr Tomasz Szlandrowicz
mgr Dorota Śliwińska

DYŻURY DLA RODZICÓW
PEDAGOG

mgr Joanna Lipska
Dyżur:
środa 14:30 – 16:00

PSYCHOLOG

mgr Anna Marciniak
dyżur:
poniedziałek 14:00 – 15:30

Skip to content