Języki obce kluczem do...

PROJEKT "JĘZYKI OBCE KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI"

Projekt prowadzony w ramach Wolontariatu Europejskiego w stowarzyszeniu Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Osoby prowadzące:
Alexandra z Francji
Saray z Hiszpanii

Szkolni koordynatorzy:
p. Dominika Król (j. angielski)
p. Daria Osztynowicz (j. hiszpański)
p. Joanna Ostrowska (j. francuski)
p. Julia Jarzina

7 listopada
Uczniowie klasy 6b SP, 2d GIM oraz 3a GIM po raz pierwszy wzięli udział w cyklu zajęć prowadzonych przez Alexandrę z Francji oraz Saray z Hiszpanii! Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, a ich nadrzędnym celem jest podnoszenie sprawności językowych naszych uczniów. W klasie 6b SP zajęcia prowadzone były w języku angielskim, w klasie 2d GIM- w języku hiszpańskim, a w klasie 3a GIM- w języku francuskim. Poniżej kilka zdjęć, a na nich prowadzące zajęcia: ALEXANDRA oraz SARAY wraz z uczniami!
Zajrzyj do galerii zdjęć!

21 listopada
Uczniowie klasy 6b brali po raz drugi udział w zajęciach prowadzonych przez Alexandrę z Francji oraz Saray z Hiszpanii. Było niesamowicie! Dzieci bawiły się wspaniale, zajęcia odbywały się w języku angielskim, ale nie brakowało także czasu na szybką naukę hiszpańskiego i francuskiego.
Zajrzyj do galerii zdjęć!