Miejsca do dyspozycji najmłodszych

Sale naszych oddziałów przedszkolnych to przestronne wnętrza sprzyjające zarówno realizacji programu edukacji przedszkolnej, jak i swobodnej zabawie w czasie zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

•

Ponadto dzieci uczestnicząc w zajęciach dodatkowych, mają możliwość korzystania z odpowiednio dostosowanych do potrzeb najmłodszych, sal logopedycznych, rewalidacyjnych, rehabilitacyjnych.

•

W czasie uroczystości niejednokrotnie występują na scenie w przestronnej auli szkolnej! :)

•

Mocną stroną naszej placówki jest również ogromna przestrzeń dla rozwoju aktywności ruchowej naszych wychowanków na boiskach i placu zabaw!

•

Budynek jest wyposażony w windę, podjazdy i szerokie korytarze umożliwiające swobodne poruszanie się na wózkach.

•

Nadzór bezpieczeństwa wspiera monitoring wizyjny wewnątrz i na zewnątrz budynku.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W ZAKŁADCE "Budynek w obiektywie" :)