Mam Talent w Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej stał się dla uczniów naszej szkoły wspaniałą okazją do zaprezentowania pełnej gamy talentów. Już od najmłodszych lat Szkoła Podstawowa nr 50 poprzez zaangażowanie, kreatywność i oddanie nauczycieli odkrywa, pielęgnuje i wspiera talenty naszych uczniów. Śpiew, taniec, kabaret, akrobatyka, tenis stołowy to tylko niektóre spośród wielu pasji i zamiłowań, jakie nasi zdolni uczniowie rozwijają pod czujnym okiem pedagogów. Nauczyciele angażując się w realizację europejskiego programu Erasmus+ podjęli szeroką współpracę by przygotować ten niezwykły finał „Mam Talent” z wykorzystaniem zdobytych podczas europejskich szkoleń umiejętności i kompetencji, a przede wszystkim dla zaprezentowania różnych stron szkoły w Europie. W ten sposób po raz kolejny udowodniliśmy, że Szkoła Podstawowa nr 50 jest pełna talentów, o które dba, i które znakomicie rozwija.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.