Turniej Bocci

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Turnieju Bocci SOSW w Poznaniu reprezentowały dwie drużyny: Młode Wilki oraz Waleczne Tygrysy. Obydwie drużyny zajęły 3 miejsce w swoich grupach rozgrywających. Ostatecznie zajęły 5 i 6 miejsce w całym turnieju, co jest bardzo dobrą lokatą jak na nasze możliwości. Należy podkreślić, że w turnieju brali udział zawodnicy kadry narodowej co dodatkowo podniosło poziom gry. Nasi uczniowie otrzymali medale i dyplomy. Gabrysia Brzostowska z klasy 7a zdobyła statuetkę najlepszego zawodnika turnieju. Jest to ogromne wyróżnienie dla uczennicy i duża satysfakcja dla trenera Bocci. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w ostatnim turnieju w tym roku szkolnym. Zapraszamy do gry w przyszłym sezonie rozgrywkowym.

.