Balik karnowałowy 2019

W naszej szkole miała dzisiaj miejsce wyśmienita zabawa. W towarzystwie Filharmonii Pomysłów bawiliśmy się podczas baliku karnawałowego. Były tańce i zabawy, nawet te zręcznościowe. Panie prowadzące uraczyły nas śpiewem i grą aktorską. Atmosfera była wspaniała.

Nie tęskniliśmy za cukierkami, bo po cyklu lekcjach o zdrowej żywności wiemy, że najważniejszy jest ruch, a potem warzywa, owoce, produkty zbożowe.

A słodycze?! Pewnie! Ale tylko raz w tygodniu!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.