Euroweek - Szkoła Liderów

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 roku uczniowie klasy 7b wraz z opiekunami wzięli udział w obozie szkoleniowym Euroweek - Szkoła Liderów.

Program Euroweek jest programem międzynarodowym, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych, a to wszystko dzięki zróżnicowanym aktywnościom, które prowadzone są przez doświadczonych wolontariuszy z całego świata. Podczas pobytu w urokliwej miejscowości Różanka, w Kotlinie Kłodzkiej, nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z: Dominikany, Meksyku, Wietnamu, Indonezji, Argentyny, Tursji oraz Myanmaru. Językiem komunikacji był język angielski.

Zapraszamy do galerii zdjęć.