Apel podsumowujący I sem 2018/2019

W czwartek 7 lutego 2019 r. w auli szkolnej odbył się apel, podczas którego p. wicedyrektor Krzysztof Żmuda-Trzebiatowski podsumował wyniki osiągnięte przez klasy i poszczególnych uczniów w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Podczas apelu wręczono również nagrody zdobyte przez uczniów w licznych konkursach, m. in: międzynarodowy konkurs informatyczny BÓBR, ogólnopolski konkurs matematyczny ARCHIMEDES MATEMATYKA.PLUS, konkurs "Moj wymarzony różniec", konkurs fotograficzny "Dzień Krajobrazu", konkurs języka angielskiego "Memory Master", konkurs plastyczny z okazji Dni Integracji "Jesteśmy razem", konkurs plastyczny bożonarodzeniowy oraz w zawodach sportowych w tenisie stołowym - 6. 7. miejsce w zawodach ogólnopolskich oraz 1. 2 w turniejach wojewódzkich i w piłce siatkowej.