Vloguj Przyszłość! Internetowe Dzienniki Przyszłości

Uczennice klasy 3e oddziałów gimnazjalnych Angelika i Ania pod opieką pana Krzysztof Klimeckiego brały udział w konkursie „Vloguj Przyszłość Internetowe Dzienniki przyszłości”. Konkurs polegałna nakręceniu maksymalnie 2 minutowego filmiku na temat „Mój świat za 20 lat” w wybranych kategoriach. Filmik można zobaczyć pod linkiem: https://youtu.be/D2O6TexBuVc. Kolejnym etapem było głosowanie poprzez lajkowanie na portalu Youtube (3 filmiki z największą liczbą głosów z każdej kategorii przechodziły do finału).

Finał odbył się dnia 10 stycznia 2019r. w Pałacyku Jankowice w gminie Tarnowo Podgórne podczas uroczystej gali ogłoszenia wyników konkursu „Vloguj Przyszłość Internetowe Dzienniki przyszłości”. Na uroczystą galę zaproszono nie tylko uczennice wraz z opiekunem, ale także Panią Dyrektor.

Na początku  zorganizowane były warsztaty dla uczniów z Youtuberem Karolem Poznańskim na temat „Rozwoju Talentów w sieci” oraz dla opiekunów na temat „Wizerunku i bezpieczeństwa w sieci”.

Na samej gali prezentowano finałowe filmiki i ogłoszono że zespół z Naszej szkoły otrzymał 1 miejsce w kategorii „Mój Biznes przyszłości”.

Bardzo serdecznie Gratulujemy i cieszymy się ze zwycięstwa zespołu.

Gala konkursu "Vloguj pryszłość!" - filmik