Szkoła Małego Inżyniera - głosujemy na SP 50

Szanowny Rodzicu! Drodzy Uczniowie!

Pomóżcie Naszej szkole wygrać konkurs Szkoła Małego Inżyniera!
Link do głosowania:

W ramach projektu Szkoła Małego Inżyniera placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy  zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO MINDSTORMS EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

Aby oddać głos należy podać na stronie projektu numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji wybranej wcześniej szkoły.

Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.

Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Trzynaście szkół zostanie finalistami, zatem z Państwa pomocą mamy duże szanse. Głosować mogą uczniowie, rodzice, dziadkowie, można zachęcić również znajomych.

Głosujemy od poniedziałku 26.11.2018r. do piątku 07.12.2018r. Codziennie można oddać jeden głos.