"Bezpieczne Dzieciaki" w naszej szkole

Podejmując współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego w Szkole Podstawowej nr 50 zorganizowaliśmy dla uczniów nauczania początkowego zajęcia, które mają na celu budowanie świadomości zagrożeń wynikających z niewłaściwej eksploatacji ogólnodostępnych urządzeń technicznych oraz promowanie bezpieczeństwa technicznego wśród uczniów, wychowawców i rodziców.
Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnej zabawy z quizami, zagadkami i prezentacją zawodu i obowiązków inspektora. Najważnieszymi umiejętnościami, które kształciliśmy na tych zajęciach była świadomość bezpiecznych zachowań w windach oraz w wesołych miasteczkach i na placach zabaw.

Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem i dużą radością uczestniczyli w zajęciach zyskując wiele cennych i praktycznych umiejętności.

Krzysztof Żmuda-Trzebiatowski

Zapraszamy do galerii zdjęć.