Finał Igrzysk w Drużynowym TS

Finał Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Źródło: Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Rataje 50" Poznań

"Finał Igrzysk się 13.11.2017r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu. W finale udział wzięły po 4 najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców wyłonione podczas rozgrywek trwających od września. Zawody rozegrane zostały na 8 stołach w profesjonalnych warunkach sportowych. Poziom turnieju przebiegał na bardzo wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i koszulki, ... a za miejsca I-III zostały wręczone medale. Zawody prowadził sędzia PZTS a nad całością czuwała Dorota Matus-Jankowiak - trener SP 50.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1 miejsce: SP 14
2 miejsce: SP 50 (w składzie Milena Bułkowska, Lena Kawicka, Weronika Oleksyn)
3 miejsce SP SAL
4 miejsce: SP18

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1 miejsce: SP 50 (w składzie: Dominik Obst, Dawid Koplin, Jakub Kozłowski, Jakub Obst)
2 miejsce: SP 14
3 miejsce: SP 60
4 miejsce SP SAL

Mecz finałowy chłopców pomiędzy SP 14 a SP 50 dostarczył kibicom dużo emocji, zwyciężyła SP 50 3:2, po bardzo zaciętym i widowiskowym pojedynku."

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!