Witamy na oficjalnej stronie szkoły!

 

                                     


Budynek szkoły to przestronne wnętrza, które sprzyjają zarówno intensywnej nauce, jak i swobodnej zabawie oraz wszechstronnemu rozwojowi naszych uczniów.  Wyróżniają nas: bogate zaplecze sportowe oraz architektura dostosowana do specjalnych potrzeb uczniów z niepełnosprawnością. Na terenie placówki prężnie działa Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Rataje 50". Od wielu lat istnieje również i odnosi liczne sukcesy szkolna sekcja paraolimpijskiej dyscypliny BOCCI.

Aktualności

Spotkanie dla rodziców - przyszłoroczne klasy pierwsze i oddział przedszkolny
18.06.2018
W najbliższy czwartek 21 czerwca odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych i dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP50 - zapraszamy Państwa na godz. 16 do auli szkolnej.
czytaj więcej
Dzień Dziecka :)
05.06.2018
Dużo dobrej zabawy, ruch na świeżym powietrzu, konkurencje sportowe, szaleństwo na dmuchanej zjeżdżalni i do tego pyszne lody, to gotowy przepis na udany Dzień Dziecka. Tak przyjemnie upłynęło nam poniadziałkowe przedpołudnie.
czytaj więcej
Powitanie jerzyków w Poznaniu
22.05.2018
W czwartek 17 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pikniku podsumowującym miejski projekt "Powitanie jerzyków Poznaniu".
czytaj więcej