Święto Plonów

« powrót

       Mnóstwo kolorów, zapachów, przepięknie udekorowane stragany uginające się pod ciężarem wyśmienitych potraw, do tego znajomy gwar spowodowany obecnością dzieci, rodziców, babć, dziadków, pracowników szkoły, mieszkańców osiedla… To właśnie Święto Plonów :)

              W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „Taniec z Gwiazdami”, dlatego w przepiękny świat muzyki wprowadzili nas wyśmienici goście – aktualni mistrzowie świata w 10 tańcach w kategorii powyżej 50 lat – państwo ANNA i LESZEK TATAŁA. Uroczystość uświetnili również młodzi tancerze ze Studia Tańca Tango – grupa Shape Mini i Shape Kids.

     Większość czasu na scenie wypełnili oczywiście NASI WSPANIALI UCZNIOWIE, którzy w rozmaitych układach choreograficznych prezentowali swoje niezwykłe talenty. Gwiazdy pojawiały się na scenie i gwiazdki spadały również z nieba – zadaniem najmłodszych dzieci było uzbierać ich jak najwięcej. Zabawa była przednia :) Starsi uczniowie wcielali się w postacie znanych gwiazd – nie zabrakło więc Michaela Jacksona, Ronalda, Margaret i Zenona Martyniuka :) Po raz kolejny nie zawiedli nas nauczyciele, którzy w „Tańcu Belfrów” udowodnili, że „tańczyć każdy może…” ;)

      Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach do Święta Plonów! Za czas poświęcony na przyrządzanie smakołyków i budowę straganów, za kreatywność, inwencję twórczą :) za wspaniałe występy na scenie i oczywiście wspólnie spędzone sobotnie przedpołudnie :)

 
                                                                                                                                  Marta Zołoteńko-Bekalarek