Międzynarodowy Dzień Teatru :)

Magia teatru

27 marca 2017r. z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w auli naszej szkoły doszło do niezwykłego spotkania prawie 150 dzieci z okolicznych przedszkoli!

Spotkanie rozpoczęło się od wręczania nagród za udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez naszą szkołę, pt. „Moja ulubiona postać bajkowa”. Wszystkie prace wywieszone zostały w holu głównym naszej szkoły – zajrzyj do galerii prac dzieci :)

Drugą część uroczystości uświetniły występy małych aktorów. Oprócz tradycyjnych występów teatralnych mieliśmy okazję zobaczyć fragmenty baletu, pantomimy i musicalu.

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielkom i opiekunkom, za pomoc i zaangażowane w przygotowaniu prac plastycznych i scenek teatralnych. Dziękujemy również dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym i tym, które swoimi występami uświetniły obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w naszej szkole.

Koordynator spotkania: Katarzyna Łukowska