I semestr w świetlicy - WIGILIA

SPOTKANIE WIGILIJNE W ŚWIETLICY

Wigilia dla większości z nas to najpiękniejszy i najmilszy wieczór w roku. Jego obchodzenie wiąże się z wielowiekową tradycją i zwyczajami.

Podtrzymując tę tradycję, 21 grudnia bieżącego roku, świetliczaki wraz z wychowawczyniami zorganizowały spotkanie wigilijne. Zostało one poprzedzone przygotowaniem pięknych dekoracji świątecznych. Staropolskim obyczajem wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia świąteczne. Na stołach czekały na nas pachnące mandarynki, słodkości oraz napoje. W tym miejscu składamy podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w przebieg naszej uroczystości.

Tego magicznego dnia odbył się również konkurs kolęd, w którym udział brały dzieci z klas I, II, III. Każdy miał możliwość zaprezentowania się i zaśpiewania wybranej przez siebie kolędy.  W konkursie brali udział zarówno soliści jak i duety. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I MIEJSCE:    Dagmara Teter kl. IIb
                       Milena Bułkowska kl. IIc

Lena Kawicka i Weronika Oleksyn kl. IIIb

Kasia Smogulecka kl. IIc

II MIEJSCE:  Ola Jurkiewicz kl. IIc

Maja Duda i Gabrysia Nafalska kl. IIIb

Nikodem Kulesza i Przemek Sikorski kl. IIc

Olaf Fornalik i Wiktor Kuźniarek kl. IIb

III MIEJSCE: Ala Dyba kl. IIc

Adrian Majchrzak kl. Ia

Paweł Świerczyński kl. Ia

Jaś Ratajczak kl. IIc

Ania Igel, Amanda Zrałka i Julia Starzonek kl. IIa

Olek Piotrowski kl. IIc

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawcy świetlicy