I semestr w świetlicy - jesienne konkursy

JESIENNE KONKURSY W ŚWIETLICY

Jesienią w świetlicy odbyły się dwa konkursy plastyczne nawiązujące do aktualnej pory roku, były to : „Jesienny liść” oraz „Jesienna kompozycja”.  Uczestnicy pierwszego z nich wykonywali prace z uwzględnieniem dowolnych technik i form plastycznych.  Przy ocenie jury brało pod uwagę kreatywność, samodzielność i staranność wykonania.  Dzieci miały też możliwość zaangażowania swoich bliskich w działania plastyczne, co umożliwiał rodzinny konkurs na „Jesienną kompozycję”. Uczniowie wraz z rodzicami, rodzeństwem wykonali fantazyjne stroiki, wykazując się przy tym dużą pomysłowością i zaangażowaniem.

Dostarczone prace zostały wyeksponowane w sali świetlicowej, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody lub pamiątkowe upominki.

Wyniki konkursu „Jesienny liść”:

I MIEJSCE:   Wiktoria Wojtek kl. IIIa

II MIEJSCE:  Przemek Sikorski kl. IIc

Agata Wawrzynkiewicz kl. IIb

Szymon Wojtek kl. IIb

III MIEJSCE: Anna Igel kl. IIa
                       Zuzanna Karnafel kl. IIb
                       Gabrysia Sopolińska kl. IIa
                       Zosia Sopolińska kl. IIa

Wyniki konkursu „Jesienna kompozycja”:

I MIEJSCE: Przemek Sikorski kl. IIc
II MIEJSCE: Agata Wawrzynkiewicz kl. IIb
III MIEJSCE: Paweł Świerczyński kl. Ia

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawcy świetlicy