Mikołajki z olimpijczykami

W sobotę 10 grudnia integracyjna grupa uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyła w sportowej imprezie pod nazwą Mikołajki z Olimpijczykami. Konkurencje sportowe odbywały się na hali sportowej Politechniki Poznańskiej. Było wiele atrakcji, można było spotkać się z olimpijczykami i spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych takich jak koszykówka, tenis, golf, hokej, szermierka, boccia. Uczniowie brali również udział w rywalizacji na ergometrach w kajakarstwie. Na hali sportowej pojawił się także Mikołaj, który obdarował dzieci słodyczami, medalami i dyplomami.

Jolanata Melniczak