Dzień Integracji 2016

Corocznie w naszej szkole obchodzimy Dzień Integracji. W tym roku z tej okazji klasy 1 - 6 wraz z wychowawcami i opiekunami przygotowały oryginalne prace plastyczne i literackie nt. „Dlaczego moja klasa jest wyjątkowa?”. Uświetnieniem prezentacji była wystawa prac pt. „Świat bez wad” przygotowana przez niepełnosprawnych i pełnosprawnych artystów naszego gimnazjum i szkoły podstawowej w składzie: Paulina Anglart 1bG, Piotr Baraniok 3bG, Norbert Tumidaj 1bG, Damian Sowiński 3bG, Jakub Szymanowicz 1bG, Marta Żakowska 2cG, Anastazja Anioła 6aSP, Małgorzata Gogolik 2aSP, Inez Grzebyk 5bSP, Wiktoria Mikołajczak 5aSP, Marta Naftalska 6aSP, Karolina Ohirko 6aSP, Daria Pieńkowska 6bSP, Wiktoria Pieńkowska 5aSP, Wiktoria Rembalska 6aSP, Maria Sopolińska 4bSP, Wiktoria Wojtek 2aSP. Wszyscy zaangażowani otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy i zachęcamy do ujawniania swoich talentów.

Karolina Szuman – Wrzesińska

Grażyna Zachmann