Dzień Mamy i Taty w świetlicy

„MAMA, TATA – NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA”

Świetlicowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

W dniu 14.06.2016 r. w auli szkolnej odbyła się świetlicowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, w czasie której dzieci zaprezentowały wyjątkowy program artystyczny. Były życzenia, wiersze, piosenki, układy taneczne, w wykonanie których nasi najmłodsi włożyli wiele serca i zaangażowania. Nie obyło się też bez elementu zaskoczenia, czyli zabawnych konkurencji „na opak” dla rodziców, podczas których mamusie niezwykle fachowo wbijały gwoździe a tatusiowie z ogromną dokładnością przyszywali guziki. Podczas uroczystości goście obejrzeli również wywiad przeprowadzony z dziećmi z świetlicy pt. „Kilka słów o rodzicach”, a na koniec wszyscy uczniowie odśpiewali swoim rodzicom „Sto lat” i zaprosili do pamiątkowego zdjęcia.

Wychowawcy świetlicy