Hobbyści w świetlicy

Ostatni tydzień kwietnia upłynął nam pod hasłem „Świetliczaki hobbystami”. Każdego dnia dzieci miały okazję zaprezentować się na forum całej grupy i opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.

Na świetlicowym dywanie pojawili się m.in.: kolekcjonerzy (wśród nich liczna grupa „zbieraczy” kart piłkarskich, muszelek, kamyków, figurek), pasjonaci czytania, sportowcy zdobywający medale i puchary. Panie ze świetlicy również opowiedziały o swoich pasjach z dzieciństwa i nie tylko, m.in. o kolekcjonowaniu znaczków pocztowych, kart telefonicznych, miłości do tańca. Prezentacje dzieci były bardzo interesujące i niezwykłe. Dużym zaskoczeniem był pokaz uczennicy klasy III, która zaprezentowała swoją pasję do gotowania, przynosząc do świetlicy przygotowaną wcześniej lasagne (potrawa bardzo szybko zniknęła z talerza przy radości wszystkich dzieci :)

Cieszymy się, że tak wielu naszych podopiecznych ma i rozwija swoje zainteresowania. A tym, którzy jeszcze szukają życzymy powodzenia, ponieważ po naszych zajęciach wiemy już, że warto rozwijać swoje pasje!

Wychowawcy świetlicy