Dzieciaki na pirackiej wyprawie :)

Wiosna to czas wycieczek szkolnych, na jedną z nich wybrały się klasy: 1a, 1b i 2a. Już sama droga autokarem do Kościana okazała się wielkim przeżyciem dla naszych majmłodszych uczniów :) Miejscem docelowym był park rekreacyjny Nenufar Club, gdzie czekało nas mnóstwo przygód. Dzieci w poszukawaniu skarbu przemieszczały się tratwami po akwenach wodnych, odwiedziły wyspę z piramidami, Wioskę Indian, pokonały Tunel Strachu, po drodze mijały makiety znanych budowli świata. Na koniec same zostały pasowane na pirata, a po odnalezieniu skarbu w indiańskim wigwamie, wykonaniu tańców i przyśpiewek proponowanych przez animatorów, zabawie w Forcie Pirackim, zakończyliśmy dzień wycieczki piekąc pyszne kiełbaski na ognisku. Wszystkie dzieciaki spisały sie na medal! :)

Marta Zołoteńko

Organizacja wycieczki: p. Beata Komorowska