Karnawał w świetlicy :)

KARNAWAŁ W ŚWIETLICY

W dniu 02 lutego 2016 roku w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa organizowana dla wszystkich chętnych dzieci z klas I-IV. W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć się pięknie przygotowanymi maskami i fantazyjnymi nakryciami głowy. Wyobraźnia naszych uczniów nie zawiodła, na zabawie pojawiły się m.in. tajemnicze królewny i księżniczki, wikingowie, piraci, wróżki czy postaci z bajek. Zabawy było co niemiara. Każdy mógł się wykazać w wybranej przez siebie konkurencji. Dzieci wspaniale się bawiły, odważnie prezentowały podczas pokazu na „czerwonym dywanie” (nasz dywan był własnoręcznie wykonany, biały w modne kolorowe groszki), chętnie brały udział w zorganizowanych zabawach, m.in. tanecznej loteryjce, tańcu na gazetach. Naszej imprezie towarzyszyła taneczna muzyka i wspaniała atmosfera.

Dziękujemy za udaną zabawę i zapraszamy za rok :)