Święto Plonów 2015/2016

W sobotni październikowy dzień po raz kolejny obchodziliśmy Święto Plonów. Tym razem szkolna aula zamieniła się w kosmiczną przestrzeń wypełnioną fantazyjnie przystrojonymi straganami, uginającymi się pod ciężarem "pozaziemskich smakołyków". Każda klasa prezentując się na scenie, zabrała nas w kosmiczną podróż - i tak mieliśmy możliwość przenieść się do świata Minionków, Ziemskich Ludków, na Wenus, Smerfoidę czy planetę Fitness :) Podziwialiśmy taniec Planet, Robotów, niezwykle rozbawił nas również występ Facetów w Czerni ;) Uczniowie kl. I-III konkurowali ze sobą usiłując zebrać jak najwięcej GWIEZDNEGO PYŁU, ich starsi koledzy z kl. IV-VI zmagali się w konkursie próbując rozpoznać odtwarzane KOSMICZNE PIOSENKI. Jak co roku nie obyło się również bez niespodzianki przygotowanej przez nauczycieli, którzy tym razem zaprezentowali się na scenie jako Blue-Ludki, które przybyły na Ziemię pod dowództwem Lorda Vadera ;)

Dziękujemy Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły, których ogromne zaangażowanie w przygotowanie imprezy sprawiło, że był to dzień pełen wrażeń i nieziemskich przeżyć!

Marta Zołoteńko-Bekalarek

Organizacja uroczystości: p. Joanna Ignasiak, p. Marta Zołoteńko-Bekalarek

Dekoracje: p. Iwona Muc-Konieczna, p. Joanna Ignasiak, p. Marta Zołoteńko-Bekalarek