Święto Plonów 2014

Nie ma drugiej takiej uroczystości, w którą zaangażowałoby się tak wiele osób! Uczniowie, rodzice, nauczyciele prześcigali się w pomysłach na "baśniowie stragany", które uginały się pod ciężarem smakołyków. Na stołach można było znaleźć "gumisiowe jadło", ciasto marchewkowe ze spiżarni Królika, czy chociażby chłodnik Różowej Pantery ;) Jak co roku, każda klasa przygotowała krótkie przedstawienie pełne dźwięków, kolorów, a wszystko w baśniowej konwencji. Tradycję występu podtrzymały również nauczycielki, które tym razem zaprezentowały się w  "Tańcu Krasnali", dostarczając tym samym mnóstwo radości swoim wychowankom. Imprezie towarzyszyły liczne konkursy, loterie. Ciekawe atrakcje dla dzieci przygotowała także animatorka z firmy DANIMATORING - uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zabawie z bańkami XXL oraz w "Spotkaniu z Elzą - bohaterką filmu Kraina Lodu". Ten sobotni dzień na długo pozostanie w naszej pamięci :)

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły!

Organizacja imprezy: p. Joanna Ignasiak

p. Marta Zołoteńko-Bekalarek