Zakończenie roku szkolnego 2012-13 SP

Zakończenie roku szkolnego 2012-2013

Dzień 28 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2012-13. Czas podsumowań, podziękowań i nagród. Podczas spotkania w auli szkolnej tradycyjnie nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego młodszym kolegom oraz przysięga absolwentów. Były podziękowania Pani Dyrektor, kwiaty i laurki od uczniów oraz uroczyste wręczenie świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej. Następnie uczniowie klas szóstych przedstawili inscenizację, w ciekawy sposób przypominającą minione lata szkolne.

Uczniowie klas czwartych i  piątych otrzymali świadectwa od swoich wychowawców w klasach.

Najmłodsi również mieli okazję obejrzeć ciekawą inscenizację przygotowaną przez kolegów. Najlepsi zostali wyróżnieni w auli szkolnej a pozostali otrzymali świadectwa w klasach z rąk swoich pań wychowawczyń.

Wszyscy z radością udali się na zasłużone wakacje!