Drzwi otwarte w SP

Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 50

2 marca zaprosiliśmy wszystkich do naszej szkoły na Drzwi Otwarte. Chcieliśmy zaprezentować naszą ofertę.     Z racji obchodów roku Juliana Tuwima i Janusza Koczaka tematem przewodnim były książki. W salach informatycznych uczniowie pokazali wykonane przez siebie prezentacje, w auli szkolnej wystawiono prace uczniów np. projekty okładek, zakładki do książek, ilustracje itp. W klasach panie czytały ciekawe książki a także była możliwość pracy z tablica interaktywną lub wykonanie własnej pracy pod okiem nauczyciela. W auli szkolnej pania dyrektor i nauczyciele mówili o szkole, a w sali oddziału przedszkolnego możnabyło zasięgnąć "wiadomości z pierwszej ręki ". Równolegle w sali gimnastycznej odbywał się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora, a w sali rehabilitacji Turniej Bocci.