Mikołajkowy Turniej Bocci SP

Dnia 6 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbył się kolejny już ósmy Turniej Mikołajkowy Bocci zorganizowany przez nauczycielki rehabilitacji ruchowej. W zawodach wystartowało 6 drużyn  Zespołu Szkół. Szkołę Podstawową reprezentowały następujące drużyny: Kolorowe Bile, Drapieżne Pantery i Dzikie Pumy.

Podobnie jak w ubiegłych latach wsparli nas studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, którzy sędziowali zawody i czuwali nad przebiegiem turnieju.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. W ten sposób uczniowie mogli rozegrać wiele meczów. Pod koniec podliczono punktację i wyłoniono zwycięzców. Na uwagę zasługuje fakt, iż drużyna Dzikie Pumy pokonała Gimnazjum i zdobyła złoty medal. Nasi mistrzowie to Patrycja Baierlein, Daniel Sowiński i Norbert Tumidaj. Zwycięzcom gratulujemy. Na zakończenie Turnieju Mikołajkowego wręczono medale, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.